ykleniyor

Yaz Sıcaklarını Avantaja Dönüştürünİtalyan mobil aksesuarları üreticisi SBS tarafından geliştirilen Solar Powerbank, akıllı telefon ve tabletleri güneş enerjisi ile şarj ederek priz arama derdine son veriyor. Solar Powerbank ile siz de yazın kavurucu sıcaklarını avantaja çevirebilirsiniz.

Dışarıda geçirdiğimiz süre arttıkça cep telefonlarımızın tükenen şarjları nedeniyle endişemiz de artıyor. Gittiğimiz her yerde priz arıyor veya şarj ömrünü biraz daha olsa uzatmak için mobil cihazlarımızın pek çok özelliğini kapatmak zorunda kalıyoruz.

5000 mAh'lik güçlü yapısı ile hem telefon hem de tabletleri şarj edebilen SBS Solar Powerbank ise taşıdığı mikro güneş panelleri ile ışık enerjisini elektrik enerjisine dönüştürüyor. Enerjiyi depolayan cihaz, gölgede veya gece de kullanılabiliyor.

Uzun süre su altında kalmaya olmasa da su sıçramalarına karşı dayanıklı olan SBS Solar Powerbank, doğa sporları tutkunları, tatilciler ve açık alanda zaman geçirmeyi sevenler için ideal şarj seçeneği. Cihazın iki ayrı USB yuvası bulunuyor.


Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!