ykleniyor

Sony Tek Diske Dünyayı SığdırdıJapon teknoloji devi Sony'nin geliştirdiği yeni nesil optik diskler, BluRay ve diğer tüm optik disklerin pabucunu dama atacak kadar güçlü özelliklere sahip. Sony'nin yeni kompakt diskleri 3,3 terabayt veri depolayabiliyor.

BluRay teknolojisinin gelişimine katkıda bulunacak yeni diskler, 3,3 terabaytlık yükleme kapasitesi ile özellikle reklam ajansları, stüdyolar, tasarımcılar, film yapımcıları ve yayıncılara hitap edecek. 50 GB veri depolayabilen BluRay disklerden 66 kat fazla alan sunan yeni diskler, dev hacimli dosyaları tek bir yerde toplayacak.

3,3 terabaytlık disk, optik diskler konusunda şimdiye dek atılan en önemli adımlardan biri. 1982'de çıkan ilk diskler 650 megabayt veri depolayabiliyordu. 1996'da çıkan dijital video diskler (DVD) çıtayı yükseltti ve depolama kapasitesini 4,7 gigabayta çıkardı. Günümüzde kullanılan BluRay diskler ise 50 gigabayt kapasiteye sahip. Bu da yeni nesil disklerin ilk CD'lere göre 5 bin kat daha fazla veri depolayabileceği anlamına geliyor.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!