ykleniyor

Blog

Siri ile Yakın Dostluk İçin

Apple'ın asistan uygulaması Siri, yavaş yavaş hayatımıza giriyor. Ancak çoğumuz Siri ile nasıl yakın dostluk kurabileceğimizi ve onu nasıl kullanacağımızı bilmiyoruz. İşte Siri'den daha çok verim almak için yapabilecekleriniz...Apple'... » İncele.

Videoya Dışarıdan Müdahale Edebileceğiz

ABD'deki Massachusetts Teknoloji Enstitüsü'nden uzmanlar, kullanıcıların videolar ile etkileşimde bulunabileceği bir çözüm geliştiriyor. İnteraktif Dinamik Video ismi verilen yeni sistem ile videolardaki görüntülerde değişiklik yapabi... » İncele.

Dünyanın En Hızlı Drone'u: Teal

Teal, gerçek bir uçan süper bilgisayarı platformu. Uçuş kontrolüne entegre "Beni izle" özelliği sayesinde bir insanı cihazlardan bağımsız olarak takip edebiliyor. Yeni batarya teknolojisi ise Teal'ın saatte 140 kilometre hıza çıkabilm... » İncele.

Ölüm Yıldızı Gerçek Oluyor

ABD'deki California Üniversitesi'nden bilim insanları, "Star Wars" serisinin ilk üçlemesinde Darth Vader'ın en önemli silahı olan ve Luke Skywalker ve arkadaşları tarafından yok edilen Ölüm Yıldızı'na benzer bir lazer silahı geliştire... » İncele.

Sony Tek Diske Dünyayı Sığdırdı

Japon teknoloji devi Sony'nin geliştirdiği yeni nesil optik diskler, BluRay ve diğer tüm optik disklerin pabucunu dama atacak kadar güçlü özelliklere sahip. Sony'nin yeni kompakt diskleri 3,3 terabayt veri depolayabiliyor.BluRay tekno... » İncele.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!